Zadbaj o swoich klientów i zbuduj własną grupę odbiorców

Aplikacja Call App została stworzona z myślą o biznesach, w których klienci kontaktują się z Tobą telefonicznie. Restauracja? Salon beauty? Warsztat? Pośrednik ubezpieczeniowy lub kredytowy? To właśnie tutaj słuchawka grzeje się do czerwoności, a Ty trzymasz wszystko w ryzach poświęcając na to coraz więcej czasu – swojego i swoich pracowników. Zastanawiałeś-aś się kiedyś, czy nie można zrobić tego lepiej?

Krok 1

Dla kogo jest aplikacja FastTony Call App?

Call App to Twój asystent od dbania o relacje z klientami. A jednocześnie tajna broń, dzięki której precyzyjnie dotrzesz do zupełnie nowych klientów. Brzmi dobrze? Na pewno jeszcze zbyt tajemniczo, więc zapraszamy Cię do świata, w którym reklamy robią się same. Dowiedz się więcej i sprawdź, jak skorzysta na tym Twoja firma. Call App usprawnia kontakt z klientami i oddaje Ci Twój czas, dzięki czemu rozwijasz swoją firmę, sprowadzasz do niej kolejnych klientów, zarabiasz więcej, a każdy klient jest wzorowo zaopiekowany przez Twojego małego pomocnika. Sprawdź, co potrafi CallApp!

Krok 2

Dzięki Call App masz nagrania swoich rozmów

Zdarzyło Ci się kiedyś, że klient podważał ustalenia z rozmowy? Albo że po prostu zapomniałeś/aś, na co dokładnie się umówiliście? A może ktoś narzekał na Twojego pracownika? Dzięki aplikacji Call App możesz bez trudu wrócić do każdej rozmowy, przesłuchać ją i zyskać 100% pewności. Co od razu zaznaczamy, funkcja nagrywania rozmów nie zadziała, jeśli korzystasz z wiekowego smartfona. Mikrofony sprzed kilku lat niestety nie dają już rady i nagrany dźwięk jest właściwie nie zrozumienia. Dzięki Call App nie dajesz o sobie zapomnieć – klienci to kochają .

Krok 3

Dzięki Call App nie dajesz o sobie zapomnieć – klienci to kochają

Miły, niespodziewany SMS po rozmowie to jak uśmiech ukradkiem złapany od kogoś na ulicy. Po prostu nie może nie uśmiechnąć! Prowadzisz biznes, więc wiesz, że to relacje sprzedają najlepiej, a lojalni klienci to najlepsi klienci. Dzięki aplikacji Call App taka miła wiadomość zostanie do Twojego klienta wysłana automatycznie. Nie musisz pamiętać, nie musisz nic robić, a relacje ocieplają się same.

Masz takich klientów, którzy zadzwonili raz, a później słuch po nich zaginął? W idealnym świecie pamiętasz o takim ktosiu i po pewnym czasie odzywasz się do niego z pytaniem, czy może jednak możesz mu jakoś pomóc. Idealny świat nie istnieje tak długo, jak długo go takim nie uczynimy. Dlatego Call App automatycznie wyśle wiadomość przypominającą do Twoich klientów. Tobie pozostaje jak najlepiej się nimi zaopiekować, bo pamiętanie masz już z głowy.

Krok 4

Dzięki Call App zyskujesz dostęp do nowych klientów

Tajemniczo brzmiące “uwierzytelnianie dwuskładnikowe” na Facebooku to mechanizm, dzięki któremu Twój profil jest dużo bezpieczniejszy. To jednocześnie zabezpieczenie, w którym Ty i Twoi klienci podajecie swój numer telefonu. Wykorzystując Call App i zapisaną bazę kontaktów Twoje reklamy na Facebooku docierają do Twoich klientów. A co jeszcze lepsze, na podstawie dotychczasowych klientów tworzone są tzw. grupy lookalike, czyli grupy podobnych odbiorców, do których również kierowane są reklamy. W ten sposób nieustannie docierasz do nowych osób. Co ważne, nowych osób, które z największym prawdopodobieństwem staną się Twoimi nowymi klientami.

Podsumowanie

W jakich branżach Call App sprawdzi się najlepiej?

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę branż wraz z przykładami wykorzystania aplikacji. Wystarczy, że wdrożysz te wskazówki do swojego biznesu i efekty przyjdą same. Dosłownie!

Branża beauty

Wyślij do klienta SMS z przypomnieniem, że minęło już trochę czasu i najwyższa pora zadbać o ciało i duszę.

Branża gastronomiczna

Wyślij do klienta SMS z przypomnieniem – Puk, puk! Czy aby nie masz ochoty na małe co nieco?

Branża hotelarska

Skontaktuj się ze wszystkimi klientami jednocześnie proponując im rezerwację jeszcze w momencie, kiedy masz wolne pokoje.

Branża ubezpieczeń

Wyślij do klienta SMS z przypomnieniem, że jakiś czas temu rozmawialiście i może pojawiły się jakieś dodatkowe pytania.

Biura podróży

Skontaktuj się ze wszystkimi klientami jednocześnie wysyłając im informację o atrakcyjnej ofercie First Minute.

Branża automotive

Skontaktuj się ze wszystkimi klientami jednocześnie przypominając im, że już czas umówić się na wymianę opon.

Najszybciej rosnące narzędzie Social Media

Dzięki ciężkiej pracy, silnej społeczności i bezpieczeństwu jesteśmy najszybciej rosnącym narzędziem social media.

Zarejestrowanych kont

Ilość konwersji

Stworzonych reklam

Zebranych leadów

Reakcji pod postami

Fanpage
Cennik

Nieprzyzwoita przewaga w przyzwoitej cenie

Wykorzystaj wszystkie funkcje w jednym pakiecie.

Płatność co miesiąc

 137zł

miesięcznie

Synchronizacja numerów
co 6 sekund

Kampanie SMS
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna* (+530zł)
Bez umowy na 12 miesięcy

Płatność co miesiąc

 117zł

miesięcznie

Synchronizacja numerów
co 6 sekund

Kampanie SMS
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna* (+197zł)
Umowa na 12 miesięcy

Płatność co rok

 97zł

miesięcznie

Synchronizacja numerów
co 6 sekund

Kampanie SMS
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna* (+147zł)
Umowa na 12 miesięcy

*Opłata aktywacyjna jest połączona z uruchomieniem narzędzia FastTony i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu.
Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.