Zintegrowany marketing internetowy Twojego warsztatu

Wykorzystaj prosty sposób na budowę nowoczesnej strony internetowej zintegrowanej z wizytówką Google oraz firmowym profilem na Facebooku.

Krok 1

Dla kogo jest FastTony CarService?

Aplikacja oparta jest na założeniu: niech profesjonaliści robią to, w czym są najlepsi! Leczenie oddajmy w ręce lekarzy, naprawę samochodów powierzmy mechanikom, a reklamy pozyskujące klientów niech robią się same! Jeśli prowadzisz warsztat i zależy Ci na tym, aby był postrzegany jako profesjonalny oraz nowoczesny serwis, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Strona internetowa oraz profile w mediach społecznościowych to coraz częściej pierwsza forma kontaktu z klientem. Strona na bieżąco aktualizowana, zawierająca wszystkie niezbędne dane kontaktowe oraz zakres wykonywanych przez warsztat usług, jest nie tylko reklamą samą w sobie, ale i najlepszą wizytówką prowadzonego przez Państwa biznesu.

Krok 2

Jak to dokładnie działa?

Wystarczy jednorazowo poświęcić kilkanaście minut, by starannie jednorazowo skonfigurować profil warsztatu. System automatycznie stworzy stronę internetową oraz zintegruje profile Facebooku oraz Google, a także zapełni je treścią odpowiednią dla Państwa warsztatu. Należy mieć pod ręką logo serwisu oraz kilka ładnych, wykonanych w wysokiej rozdzielczości zdjęć prezentujących lokalizację. O resztę zadba zautomatyzowany system!

Czas konfiguracji

Czas generowania strony

Krok 3

Utrzymuj stałe relacje z klientami

Strona internetowa to nie wszystko dlatego system automatycznie połączy ją z niezbędnymi profilami na Facebooku oraz w Google. Dzięki temu aktualizacja lub komunikacja wszystkich kont związanych z warsztatem odbywać będzie się w jednym centralnym miejscu. Ponieważ system tworzony jest w ścisłej współpracy ze specjalistami z Google i Facebooka, strony www będą w 100% zgodne z najświeższymi standardami i wytycznymi tych firm. A to oznacza, że będą pojawiać się częściej i wyżej w wyszukiwarkach niż strony innych warsztatów.

Krok 4

Pozyskuj nowych klientów

Dzięki bezpośredniej integracji strony internetowej z platformami Facebook oraz Google, system będzie w stanie stworzyć dedykowane kampanie reklamowe generujące ruch na stronę lub pozyskiwanie kontaktów, nie wymagających wiedzy lub znajomości zaawansowanej obsługi narzędzi reklamowych. Wystarczą podstawowe informacje jak rodzaj usługi, budżet i okres trwania promocji. Na sam koniec dzięki danym statystycznym w formie zagregowanej, system w jednym miejscu, w prosty i przejrzysty sposób odpowie na odwieczne pytania „Ilu klientów odwiedziło moją stronę?” lub „Ilu klientów skontaktowało się ze mną dzięki reklamie?”.

Krok 5

Porównanie

Cały dział marketingu w jednym kompaktowym narzędziu. Poznaj zalety zintegrowanego systemu marketingu

W agencji

Strona WWW od 200zł
Kampanie Facebook od 200zł
Kampanie Google od 200zł
Obsługa kampanii 24/7 od 200zł
Monitorowanie kampanii od 200zł
Optymalizacja kampanii od 800zł
Analiza grup odbiorców od 500zł
Konfiguracja remarketingu od 300zł
Support od 200zł
Materiały szkoleniowe od 150zł

3049zł

FastTony
CarService

CENA KOMPLETNEGO PAKIETU
WYNOSI JEDYNE:

69zł

miesięcznie

Krok 6

Sprawdź dostępne szablony stron

Przykłady wygenerowanych internetowych stron warsztatów za pomocą aplikacji.

Najszybciej rosnące narzędzie dla warsztatów samochodowych

Dzięki ciężkiej pracy, silnej społeczności i bezpieczeństwu jesteśmy najszybciej rosnącym narzędziem dla warsztatów samochodowych.

Zarejestrowanych kont

Ilość konwersji

Stworzonych reklam

Zebranych leadów

Reakcji pod postami

Pages
Cennik

Nieprzyzwoita przewaga w przyzwoitej cenie

Wykorzystaj wszystkie funkcje w jednym pakiecie.

Płatność co miesiąc

 136zł

miesięcznie

Nowoczesna strona internetowa
Publikowanie postów
Automatyczne reklamy
Zintegrowane statystyki
1 fanpage
Bez limitu reklam
Bez limitu budżetu
Brak prowizji od budżetu
Jednorazowe szkolenie (+187zł)
Opłata na 24 miesięcy

Płatność co rok

1152zł

rocznie

Nowoczesna strona internetowa
Publikowanie postów
Automatyczne reklamy
Zintegrowane statystyki
1 fanpage
Bez limitu reklam
Bez limitu budżetu
Brak prowizji od budżetu
Jednorazowe szkolenie (+187zł)
Opłata na 24 miesięcy

*Jednorazowe szkolenie jest połączone z uruchomieniem narzędzia FastTony CarService i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu. Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.