FastTony Smart

Niech Twoje reklamy robią się same
Oprogramowanie FastTony Smart w 6 sekund przeanalizuje 40.000.000 kryteriów i dobierze do Twoich postów najlepszą grupę odbiorców. Wystarczy, że RAZ zainwestujesz 5 minut odpowiadając na kilka prostych pytań. Na wskazane przez Ciebie posty (wybrane poprzez umieszczenie słowa kluczowego w treści) aplikacja automatycznie skonfiguruje reklamy. Żadna dodatkowa operacja nie będzie potrzebna. To Twoja w 100% legalna przewaga biznesowa. Co ważne, cały czas masz kontrolę nad każdą złotówką budżetu. Raz na zawsze zapomnij o godzinach spędzonych na odpalaniu reklam.

Czas konfiguracji

Czas tworzenia reklamy

FastTony Bot

Zautomatyzuj obsługę i pozyskiwanie klientów
Wyobraź sobie, że każda osoba, która komentuje na Twoim fanpage, staje się automatycznie Twoim (potencjalnym) klientem. Odbiorca postu lub reklamy widzi post, który zachęca go do napisania konkretnego słowa w komentarzu. Najlepszą z opcji jest oczywiście, gdy użytkownik wpisuje wybrane słowo (keyword) oraz dodatkowo oznacza osobę, której dany produkt się spodoba i przyda. Po wpisaniu określonego słowa, niemal natychmiastowo odzywa się automatyczny asystent z prośbą o potwierdzenie zainteresowania. Ostatni etap to potwierdzenie e-maila lub nr telefonu (wystarczy, że klient kliknie) i kontakt trafia do Ciebie.

Więcej leadów

Niższy koszt pozyskania

Forsant Smart

Znajdź nowy sposób na pozyskiwanie klientów

Automatyczne reklamy w ekosystemie reklamowym Google?  Teraz to możliwe! Z Forsant Smart jesteś w stanie reklamować swój biznes bez znajomości słów kluczowych, tajników optymalizacji, czy opracowywania dedykowanych grafik. Forsant Smart w kilka sekund przeanalizuje i dobierze dla Ciebie idealną grupę odbiorców, uruchomi reklamy, a następnie będzie analizować i dostosowywać konfigurację na podstawie rzeczywistych wyników. Ty musisz jedynie skupić się na swoim biznesie i obsłudze klientów. 

FastTony Call App

Zadbaj o swoich klientów i zbuduj własną grupę odbiorców
Jak do tej pory, odbieraj telefony od swoich klientów. Z jedną drobną różnicą. Twoja nowa aplikacja automatycznie szyfruje, a następnie zsynchronizuje numery telefonów z grupami niestandardowych odbiorców na Facebook’u. Teraz możesz wyświetlać reklamy swojej prywatnej grupie odbiorców. Ale to nie wszystko! Dodatkowo dzięki aplikacji możesz wysyłać wiadomości SMS do nowych, obecnych i najlepszych klientów.

Czas konfiguracji

Synchronizacja numerów

Wysyłanie wiadomości

Nieprzyzwoita przewaga w przyzwoitej cenie
do końca promocji Black Friday

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

948zł

Aktywacja taniej o 46,50zł

Autokampanie na Facebooku
Autotargetowanie reklam
Autooptymalizacja reklam
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna* (+46,50zł) 
Dostęp przez 12 miesięcy

Kod: FastTonyLEGO50

616,20zł

948zł taniej o 331,80zł

Moderacja komentarzy
Pozyskiwanie email
Pozyskiwanie nr tel
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna*
(+93zł)

Dostęp przez 12 miesięcy

Kod: FastTonyLEGO2021

 474zł

948zł taniej o 474zł

Autokampanie Google
Autotargetowanie reklam
Autooptymalizacja reklam
1 Google MyBusiness
1 osoba
Opłata aktywacyjna*
(+93zł)

Dostęp przez 12 miesięcy**

Kod: ForsantLEGO2021

Kolejna pula za

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

616,20zł

948zł taniej o 331,80zł

Synchronizacja numerów
co 6 sekund

Kampanie SMS
1 fanpage
1 osoba
Opłata aktywacyjna*
(+93zł)

Dostęp przez 12 miesięcy

Kod: FastTonyLEGO2021

Kolejna pula za

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

*Opłata aktywacyjna jest połączona z uruchomieniem narzędzia FastTony i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu. **Aplikacja dostarcza nasz partner Forsant. Planowane uruchomienie usługi to początek 2022 roku. Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.